Info

praca biowet

Praca w Biowecie

Witam

 

dzialania v2

Działania niepożądane

W trosce o zdrowie zwierząt oraz zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym, firma Biowet Puławy zbiera informacje na temat bezpieczeństwa swoich produktów leczniczych weterynaryjnych. Aby zgłosić działania niepożądane, udostępniamy Państwu formularz zgłoszeniowy.

KATALOG

Katalog produktów

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem preparatów wytwarzanych i dystrybuowanych przez Spółkę Biowet Puławy. Szczegółowe informacje dotyczące  stosowania wszystkich leków przygotowaliśmy w atrakcyjnej i interesującej formie.

Poradnik opieki nad szczeniakami

Czy wiesz jak karmić szczeniaka, jak dbać o jego uszy i zęby? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w załączonym poradniku. Znajdziesz tu również najważniejsze porady, jak opiekować się pupilem od szczeniaka aż po dorosłość i starość.

ks zd

Książeczka zdrowia psa

W tej poręcznej Książeczce zdrowia psa będą wpisane wszystkie szczepienia, badania i zabiegi. Dzięki niej wszystkie informacje będą zawsze razem w jednym miejscu. Można wybrać sobie okładki z różnymi rasami psów.

ks zd 2

Książeczka zdrowia kota

Książeczka zdrowia kota umożliwia wpisywanie informacji o wszystkich szczepieniach, badaniach i leczeniu. Dzięki niej właściciel może łatwo przechowywać całą dokumentację razem. Oferujemy do wyboru cztery wersje okładek.

ksiazka-leczenia-zwierzat-okladka-0,5

Książka leczenia zwierząt

Profesjonalnie przygotowana Książka leczenia zwierząt innych niż zwierzęta gospodarskie oraz zwierzęta, z których pozyskane tkanki lub produkty są przeznaczone do spożycia przez ludzi, umożliwi lekarzowi prowadzenie kartoteki pacjentów. Wzór Książki jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 29 września 2011 r.

miniaturka

Książeczka zdrowia królika

W nowej Książeczce zdrowia królika, nie tylko będzie można odnotować wszystkie szczepienia i zabiegi, ale dodatkowo zamieściliśmy w niej bardzo potrzebne informacje o żywieniu i rasach królików. Teraz do wyboru są cztery nowe okładki. Zachęcamy do ich nabycia.

faq

F.A.Q.

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Recepta

Jeśli potrzebujesz druku recepty weterynaryjnej, to tu możesz ją pobrać i wydrukować 3 recepty na jednej kartce. Każda drukarka biurowa wydrukuje je na kartkach A4.

oswiadczenie

Oświadczenie

Oświadczenie właściciela /opiekuna zwierzęcia o wyrażeniu zgody na zabieg lekarsko-weterynaryjny

google maps

YouTube

Filmy