Aktualności

Deodent - płyn przeciwko nieprzyjemnym zapachom z jamy ustnej psów i kotów Canifos deo - tabletki dla psów ograniczające powstawanie nieprzyjemnych zapachów
W dniach 29-30.06.2021 r. odbyła się w Krakowie: II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Problemy w produkcji trzody chlewnej w Polsce: nieracjonalne stosowanie antybiotyków, nieskuteczne zwalczanie ASF"
Firma Biowet Puławy Sp. z o.o., poszukuje lekarza weterynarii na stanowisko Przedstawiciel terenowy. Miejsce pracy: woj. łódzkie i świętokrzyskie oraz woj. pomorskie i zachodnio-pomorskie.
KONKURS z okazji Dnia Kobiet – ZAKOŃCZONY
KONKURS ,,Walentynki z KOTEM" na Facebooku - ZAKOŃCZONY

Z okazji Jubileuszu 100-lecia produkcji leków weterynaryjnych, firma Biowet Puławy zorganizowała ,,Październikowy KONKURS dla Pracowników i ich rodzin”.

 

 

Firma Biowet Puławy informuje, że jest dostępny w sprzedaży Bovituberculin - produkt do rozpoznawania gruźlicy u bydła

Lipcowy konkurs „Dla studentów i lekarzy weterynarii” organizowany  przez Firmę Biowet Puławy został już rozstrzygnięty, a nagrody trafiły do

Biowet Puławy może pochwalić się 100-letnią tradycją produkcji leków weterynaryjnych, które miały znaczący udział w opanowaniu, zwalczaniu i kontroli wielu groźnych chorób.