Kongres Weterynaryjny „Weterynaria po dyplomie” w Warszawie /16-17 marca 2019 r. /

W dniach 16-17 marca br na terenie Global Expo w Warszawie odbyła się kolejna odsłona Kongresu Weterynaryjnego „Weterynaria po dyplomie” organizowanego przez Medical Tribune.

Spotkanie jak co roku przyciągnęło wielu zainteresowanych, uczestniczyło w nim ok. 700 osób. Prelegentami wykładów byli ogólnie cenieni w świecie medycyny weterynaryjnej praktycy z dziedziny neurologii, dermatologii, nefrologii, dietetyki, interny w tym  dr hab. Marcin Wrzosek, dr n. wet. Dorota Pomorska- Handwerker, dr  n. wet. Sylwia Lew – Kojrys, dr hab. Rafał Sapierzyński, prof. dr hab. Jarosław Popiel, dr hab. Michał Jank oraz wiele innych. Moderatorami wydarzenia byli prof. dr hab. Roman Lechowski oraz prof. dr hab. Tadeusz Frymus. Poruszono też,  jakże ważny w dzisiejszych czasach temat komunikacji z klientem w gabinecie weterynaryjnym.

Konferencja była doskonale przygotowana od strony technicznej. Miejsce, w którym odbywało się spotkanie było bardzo przestronne i umożliwiło wystawienie się wielu firmom w tym farmaceutycznym ale także producentom karm, suplementów, wydawnictwom czy producentom sprzętu medycznego. Dobre umiejscowienie stoisk sprawiało, że w przerwach między wykładami uczestnicy mieli sporo czasu, by odwiedzić stoisko Biowetu Puławy i porozmawiać z przedstawicielami.

Stoisko naszej firmy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Lekarze chętnie korzystali z zaproponowanych przez Biowet Puławy pakietów konferencyjnych. Największym zainteresowaniem cieszyły się nowości w naszej ofercie, głównie Vecort oraz Biourinex canis / felis i to o nie najczęściej pytano. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się Ketamina Biowet Puławy w nowej dużej konfekcji ze względu na zbliżający się sezon na tzw. „ Akcje sterylizacje” bardzo popularne w całej Polsce.